• Wyprzedaż!

WYPEŁNIACZ NATURALNY papierowy EKO wiórki BRĄZ KRAFT 1kg

38,00 zł
Brutto Dostawa nie wliczona DOSTAWA 2-3 DNI

WYPEŁNIACZ NATURALNY papierowy EKO wiórki BRĄZ KRAFT 1kg

Ilość
Dostępne

3 szt.
 

Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD

 

U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta

 

Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL

Każda przesyłka powinna zostać prawidłowo zabezpieczona. Nasz sklep dba o to, aby Twoje produkty nie zostały uszkodzone w trakcie przewozu. Właśnie dlatego oferujemy wiórki papierowe stosowane jako wypełniacz. Czym są takie wiórki? Pozwalają one na wypełnienie pudełka przeznaczonego na prezent bądź zwyczajnie kartonu, w którym transportowany jest towar podatny na uszkodzenia. Wypełniacze papierowe mogą być ozdobne lub standardowe — zachęcamy do zapoznania się ze specyfiką naszego ekologicznego tworzywa do pakowania.

Naturalny, papierowy wypełniacz ozdobny do paczek i prezentów — ekologiczne wiórki

Kolor: brąz Kraft.

Waga: 1 kg.

Cena za 1 kg: 33,25 zł brutto.

Polski producent.

Czym zachwycają nasze ozdobne wypełniacze do paczek?

– są niezwykle lekkie – nie zwiększają masy paczki

– wypełniacz tekturowy dostarczany jest w lekko skompresowanej formie – wygodny do pakowania i wypełniania paczek,

– produkt wykonany jest w 100% z papieru. Wyjątkowa technologia formuje papier, równocześnie tnąc go na sprężyste paski. Wypełniacz papierowy do paczek dostarczany jest w formie umiarkowanie sprasowanej, po rozpakowaniu ponad dwukrotnie zwiększa swoją objętość,

– są sprężyste – zapewniają wysoki poziom ochrony zawartości i amortyzację paczki. Z powodzeniem zabezpiecza nawet delikatne i kruche przedmioty, dopasowuje się do kształtu zawartości opakowania,

– wypełniacz do paczek, mimo że jest papierowy, to jest też ozdobny – i do tego przyjazny środowisku. Recykling papieru jest łatwiejszy, a oddziaływanie na środowisko znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych wypełniaczy.

Nasz wypełniacz znajdzie zastosowanie w każdej branży. Jest ceniony przez branżę reklamową, produkcyjną, e-commerce, rękodzielników i wiele innych. Możliwość większej wysyłki przy wcześniejszym uzgodnieniu.

Wypełniacz naturalny brąz kraft 1kg
3 Szt.
chat Komentarze (0)