• Wyprzedaż!

WYPEŁNIACZ NATURALNY papierowy EKO wiórki SZARY nr 14 1kg

45,60 zł
Brutto Dostawa nie wliczona Dostawa 2-3 dni

WYPEŁNIACZ NATURALNY papierowy EKO wiórki SZARY 1kg

Ilość
Dostępne

6 szt.
 

Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD

 

U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta

 

Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL

Firma CART-PACK wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych  klientów indywidualnych i firmom zaprasza na Nasze aukcję do nowo otwartego sklepu kartony24h.com

Wychodząc na przeciw oczekiwaniu klientom indywidualnym i firmom zapraszamy na Nasze aukcję do nowo otwartego sklepu na allegro.

Zaprasza do zakupu:

WYPEŁNIACZ NATURALNY papierowy EKO wiórki SZARY 1kg nr 14

CENA ZA 1KG: 45,60 zł brutto

KOLOR SZARY

WAGA 1KG

Idealny ekologiczny wypełniacz ozdobny do paczek.

POLSKI PRODUCENT

SZCZEGÓŁY WYPEŁNIACZA:

- lekki – nie zwiększa masy paczki

- dostarczany w formie lekko skompensowanej , wygodny w wypełnianiu paczek.

- produkt wykonany w 100% z papieru. Wyjątkowa technologia formuje papier równocześnie tnąc go na sprężyste paski. dostarczany jest w formie umiarkowanie sprasowanej, po rozpakowaniu ponad dwukrotnie zwiększa swoją objętość. ­­­

- sprężysty – zapewnia wysoki poziom ochrony zawartości i amortyzację paczki. Z powodzeniem zabezpiecza nawet delikatne i kruche przedmioty, dopasowuje się do kształtu zawartości opakowania.

- przyjazny środowisku – recycling papieru jest łatwiejszy, oddziaływanie na środowisko znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych wypełniaczy.

Nasz wypełniacz  znajdzie zastosowanie w każdej branży. Ceniony przez branże  reklamową, produkcyjną, e-commerce, rękodzielników i wiele innych.

Możliwość większej wysyłki przy wcześniejszym uzgodnieniu.

Firma Cart- Pack producent opakowań z papieru i tektury. Od ponad 16 lat specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży materiałów opakowaniowych takich jak kartony klapowe, kartony wykrojnikowe, opakowania cukiernicze, spożywcze, domki do malowanie dla dzieci, palety tekturowe oraz wiele innych produktów z tektury.

Na pozostałych naszych aukcjach znajdziesz także opakowania cukiernicze w kolorystyce białej oraz inne rodzaje opakowań tekturowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

wypełniacz naturalny szary 1kg
6 Szt.
chat Komentarze (0)