Torby papierowe

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem

Włącz ekologię do swojego codziennego życia! Przedstawiamy ekologiczne torby papierowe z lub bez nadruku. Nasze kartony, torebki i różnego typu opakowania to reakcja na potrzeby zarówno osób prywatnych, jak i firm z wielu gałęzi przemysłu. Torby papierowe mogą być z dowolnym logo firmy i służyć między innymi do przenoszenia żywności, choć doskonale sprawdzą się też podczas wręczania prezentów — na takie sytuacje polecamy duże, eleganckie torby na prezenty, na przykład świąteczne lub urodzinowe. Do czego jeszcze można wykorzystać nasze eko torby papierowe?

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Opakowania papierowe na wynos i nie tylko

Sprzedawane przez nas małe i duże opakowania papierowe przeznaczone są przede wszystkim dla gastronomii. Dla naszych klientów do wyboru jest m.in. torba papierowa cateringowa typu lunch box, a także ekologiczne torebki papierowe na chleb i innego typu pieczywo. Dużą popularnością cieszą się też nasze ozdobne torby papierowe z okienkiem — służą na przykład do pakowania sushi, pączków czy różnych słodkości. Polecamy nie tylko papierowe torebki spożywcze, ale także torby na wino bądź inne alkohole z nadrukiem: brązowe, szare lub białe. Jako producent dbamy o to, by nasze opakowania były ekologiczne, a więc by można było je wykorzystać do kilku celów. Właśnie dlatego takie eleganckie torby papierowe, np. z uchem, to doskonały wybór do sklepu — chociażby na zakupy czy do pakowania odzieży.

Torby reklamowe — tania a skuteczna forma promocji firmy

Jak już wspominaliśmy, nasze torby papierowe można kupić z nadrukiem — tanio i według ustalonych parametrów. Stają się one wówczas ciekawą formą promocji. Takie reklamowe, papierowe torby czy też torebki prezentowe z logo bądź nadrukiem mogą zostać wykonane na przykład z szarego papieru. Wręczane klientom podczas zakupów będą przypominały o danej marce i tym samym sklep ma szansę zdobyć popularność, wykorzystując wyłącznie tanie torby papierowe. Wbrew pozorom klienci zwracają uwagę na to, w czym dostają zakupiony produkt. Dlatego w zależności od branży, można zastosować małe, ozdobne torebeczki na prezent, np. na biżuterię lub duże torby gastronomiczne, chociażby na warzywa — w takim przypadku tym bardziej klienci docenią opakowania eko. Nasz sklep internetowy jest odpowiedzią na pytanie, gdzie kupić ekologiczne torebki papierowe, których cena faktycznie będzie niska. Zapraszamy więc do zakupów online — do wyboru są mini torebki na prezenty z szarego papieru, opakowania obiadowe na wynos, pudełka reklamowe na butelkę i wiele więcej! Produkcja wyrobów z kartonu nie ma dla nas żadnych granic.