Domek tekturowy do malowania dla dzieci dziewczynka

18,99 zł
Brutto Dostawa nie wliczona DOSTAWA 2-3 DNI

Domek tekturowy do malowania dla dzieci dziewczynka

Ilość
Dostępne

17 szt.
 

Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD

 

U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta

 

Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL

DOMEK KARTONOWY DLA DZIEWCZYNKI

Zabawka edukacyjna dla dzieci

Zabawka przeznaczona jest do samodzielnego montażu oraz pomalowania. Zapewnia dziecku wiele niezapomnianych wrażeń oraz wspomaga naukę i rozwój.

Dzięki wspólnej zabawie z rodzicami gwarantujmy swoim dzieciom poczucie integracji. Jednocześnie stymulujemy rozwój zdolności artystycznych i manualnych poprzez naukę malowania i rysowania.

Wpływamy na ciekawość oraz rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni poprzez naukę kreatywnego myślenia.

Jednocześnie możemy uczyć dziecka odpowiedzialności za środowisko naturalne - gdyż produkt nadaje się w całości do ponownego przetworzenia.

Domek z tektury

WYMIARY Domku tekturowego po rozłożeniu:

32 cm długość 15 cm szerokość 36cm wysokość

Domek to PRODUKT POLSKI i posiada pozytywne badania w zakresie bezpieczeństwa zabawek. Przeznaczony jest jako zabawka dla dzieci od 3 roku życia do montażu pod nadzorem osoby dorosłej. Zabawka pakowana jest w opakowanie tekturowe z instrukcją montażu. Domek posiada nadruk. Nie jest w żaden sposób pomalowany.

Firma Cart- Pack producent opakowań z papieru i tektury. Od ponad 16 lat specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży materiałów opakowaniowych takich jak kartony klapowe, kartony wykrojnikowe, opakowania cukiernicze, spożywcze, domki do malowanie dla dzieci, palety tekturowe oraz wiele innych produktów z tektury.

Na pozostałych naszych aukcjach znajdziesz także opakowania cukiernicze w kolorystyce odcieni brązu oraz inne rodzaje opakowań tekturowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

1 SZT DOMEK DZIEWCZYNKA
17 Szt.

Opis

Rodzaj:
Domki tekturowe
Kolor:
Biały
Liczba warstw:
5 warstw
chat Komentarze (0)