Zamek tekturowy do malowania dla dzieci

69,99 zł
Brutto Dostawa nie wliczona DOSTAWA 2-3 DNI

Zamek tekturowy do malowania dla dzieci

Ilość
Dostępne

121 szt.
 

Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD

 

U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta

 

Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL

ZAMEK Z TEKTURY DLA DZIECI

Zabawka edukacyjna dla dzieci

Niejednokrotnie zastanawiamy się jak uatrakcyjnić przyjęcie naszym dzieciom. Spróbuj ich zaskoczyć rozłóż im zamek daj do ręki farbki, kredki, pisaki - nie uwierzysz ile atrakcji da dzieciakom taki zamek. STOP z tandetą - czy byliście już na zabawie w której jedną z atrakcji był tekturowy zamek - zaskocz wszystkich nie daj się wyprzedzić, zamów i organizuj przyjęcie swojemu maluchowi.

Zamek dla dzieci zrobiony z białej pięciowarstwowej tektury - bardzo wytrzymałej.

Zabawka przeznaczona jest do samodzielnego montażu oraz pomalowania. Zapewnia dziecku wiele niezapomnianych wrażeń oraz wspomaga naukę i rozwój.

Dzięki wspólnej zabawie z rodzicami gwarantujmy swoim dzieciom poczucie integracji. Jednocześnie stymulujemy rozwój zdolności artystycznych i manualnych poprzez naukę malowania i rysowania.

Wpływamy na ciekawość oraz rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni poprzez naukę kreatywnego myślenia.

Jednocześnie możemy uczyć dziecka odpowiedzialności za środowisko naturalne - gdyż produkt nadaje się w całości do ponownego przetworzenia.

ZAMEK Z TEKTURY

WYMIARY ZAMEK Z TEKTURY po rozłożeniu:

długość 69cm

szerokość 69cm

wysokość 93cm

Waga ok.5kg

Zamek to PRODUKT POLSKI i posiada pozytywne badania w zakresie bezpieczeństwa zabawek. Przeznaczony jest jako zabawka dla dzieci od 3 roku życia do montażu pod nadzorem osoby dorosłej. Zabawka pakowana jest w opakowanie tekturowe z instrukcją montażu. Zamek posiada nadruk. Nie jest w żaden sposób pomalowany.

W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Firma Cart- Pack producent opakowań z papieru i tektury. Od ponad 16 lat specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży materiałów opakowaniowych takich jak kartony klapowe, kartony wykrojnikowe, opakowania cukiernicze, spożywcze, domki do malowanie dla dzieci, palety tekturowe oraz wiele innych produktów z tektury.

Na pozostałych naszych aukcjach znajdziesz także opakowania cukiernicze w kolorystyce odcieni brązu oraz inne rodzaje opakowań tekturowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Zamek do malowania
121 Szt.

Opis

Rodzaj:
Domki tekturowe
Kolor:
Biały
Liczba warstw:
5 warstw
chat Komentarze (0)