Domek tekturowy do malowania dla dzieci

99,99 zł
Brutto Dostawa nie wliczona DOSTAWA 2-3 DNI

Domek tekturowy do malowania dla dzieci

Ilość
Dostępne

182 szt.
 

Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD

 

U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta

 

Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL

Domek tekturowy dla dzieci

Niejednokrotnie zastanawiamy się jak uatrakcyjnić przyjęcie naszym dzieciom. Spróbuj ich zaskoczyć rozłóż im domek z kartonu, daj do ręki farbki, kredki, pisaki - nie uwierzysz ile atrakcji da dzieciakom taki domek. STOP z tandetą - czy byliście już na zabawie w której jedną z atrakcji był tekturowy domek - zaskocz wszystkich nie daj się wyprzedzić, zamów i zorganizuj przyjęcie swojemu maluchowi.

Zabawka edukacyjna przeznaczona jest do samodzielnego montażu oraz pomalowania. Zapewnia dziecku wiele niezapomnianych wrażeń oraz wspomaga naukę i rozwój. 

Dzięki wspólnej zabawie z rodzicami gwarantujemy swoim dzieciom poczucie integracji. Jednocześnie stymulujemy rozwój zdolności artystycznych i manualnych poprzez naukę malowania i rysowania. 

Wpływamy na ciekawość oraz rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni poprzez naukę kreatywnego myślenia.

Jednocześnie możemy uczyć dziecka odpowiedzialności za środowisko naturalne - gdyż produkt nadaje się w całości do ponownego przetworzenia.

Wymiary domku kartonowego po rozłożeniu:

Długość: 110 cm
Szerokość 105 cm 
Wysokość 118 cm
Waga ok.4,5 kg

Prezentowany domek z tektury to PRODUKT POLSKI i posiada pozytywne badania w zakresie bezpieczeństwa zabawek. Przeznaczony jest jako zabawka dla dzieci od 3 roku życia do montażu pod nadzorem osoby dorosłej. Domek z grubej tektury, która jest bezpieczna dla dzieci i pozwala na swobodną zabawę, posiada atrakcyjny nadruk. Nie jest w żaden sposób pomalowany i pozwala na uwolnienie kreatywności pociech oraz gwarantuje dobrą zabawę na dłuższy czas.

Firma Cart- Pack producent opakowań z papieru i tektury. Od ponad 16 lat specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży materiałów opakowaniowych takich jak kartony klapowe, kartony wykrojnikowe, opakowania cukiernicze, spożywcze, domki do malowanie dla dzieci, palety tekturowe oraz wiele innych produktów z tektury.

Na pozostałych naszych aukcjach znajdziesz także opakowania cukiernicze w kolorystyce odcieni brązu oraz inne rodzaje opakowań tekturowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

182 Szt.

Opis

Rodzaj:
Domki tekturowe
Kolor:
Biały
Liczba warstw:
5 warstw
Najdłuższy bok:
110 mm
chat Komentarze (3)
Oceń