Domek tekturowy do malowania dla dzieci

99,99 zł
Brutto Dostawa nie wliczona DOSTAWA 2-3 DNI

Domek tekturowy do malowania dla dzieci

Ilość
Dostępne

257 szt.
  • Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL
  • Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD
  • U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta

Domek tekturowy dla dzieci

Niejednokrotnie zastanawiamy się jak uatrakcyjnić przyjęcie naszym dzieciom. Spróbuj ich zaskoczyć rozłóż im domek z kartonu, daj do ręki farbki, kredki, pisaki - nie uwierzysz ile atrakcji da dzieciakom taki domek. STOP z tandetą - czy byliście już na zabawie w której jedną z atrakcji był tekturowy domek - zaskocz wszystkich nie daj się wyprzedzić, zamów i zorganizuj przyjęcie swojemu maluchowi.

Zabawka edukacyjna przeznaczona jest do samodzielnego montażu oraz pomalowania. Zapewnia dziecku wiele niezapomnianych wrażeń oraz wspomaga naukę i rozwój. 

Dzięki wspólnej zabawie z rodzicami gwarantujemy swoim dzieciom poczucie integracji. Jednocześnie stymulujemy rozwój zdolności artystycznych i manualnych poprzez naukę malowania i rysowania. 

Wpływamy na ciekawość oraz rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni poprzez naukę kreatywnego myślenia.

Jednocześnie możemy uczyć dziecka odpowiedzialności za środowisko naturalne - gdyż produkt nadaje się w całości do ponownego przetworzenia.

Wymiary domku kartonowego po rozłożeniu:

Długość: 110 cm
Szerokość 105 cm 
Wysokość 118 cm
Waga ok.4,5 kg

Prezentowany domek z tektury to PRODUKT POLSKI i posiada pozytywne badania w zakresie bezpieczeństwa zabawek. Przeznaczony jest jako zabawka dla dzieci od 3 roku życia do montażu pod nadzorem osoby dorosłej. Domek z grubej tektury, która jest bezpieczna dla dzieci i pozwala na swobodną zabawę, posiada atrakcyjny nadruk. Nie jest w żaden sposób pomalowany i pozwala na uwolnienie kreatywności pociech oraz gwarantuje dobrą zabawę na dłuższy czas.

Firma Cart- Pack producent opakowań z papieru i tektury. Od ponad 16 lat specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży materiałów opakowaniowych takich jak kartony klapowe, kartony wykrojnikowe, opakowania cukiernicze, spożywcze, domki do malowanie dla dzieci, palety tekturowe oraz wiele innych produktów z tektury.

Na pozostałych naszych aukcjach znajdziesz także opakowania cukiernicze w kolorystyce odcieni brązu oraz inne rodzaje opakowań tekturowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

CART-PACK
257 Szt.

Opis

Rodzaj:
Domki tekturowe
Kolor:
Biały
Liczba warstw:
5 warstw
Najdłuższy bok:
110 mm
chat Komentarze (3)
Oceń