• Pakiet

Torebka mała prosta TKLO31 8x6,5x19cm biała 100szt.

20,00 zł

Zamiast 21,00 zł

Brutto Dostawa nie wliczona DOSTAWA 2-3 DNI

Torebka mała prosta TKLO31 8x6,5x19cm biała 100szt.

Ten pakiet zawiera

Ilość
Dostępne

40 szt.
  • Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL
  • Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD
  • U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta

Prezentujemy kolejne nasze opakowania do żywności na wynos! Są to niezwykle praktyczne, w pełni ekologiczne torby śniadaniowe polecane wielu gałęziom przemysłu, a także klientom indywidualnym. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją produktu.

W sprzedaży znajdują się:

PAPIEROWE TOREBKI ŚNIADANIOWE BIAŁE — wymiary: 8 × 6,5 × 19 cm.

Ilość: 100 szt.

Szczegóły produktu:

Kolor: biały.

Nasze torebki śniadaniowe to papierowe opakowania wykonane z ekologicznych materiałów dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Doskonale sprawdzą się do wszelkich zastosowań spożywczych, szczególnie pakowania pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Można w nich też wręczyć słodki podarunek.

Torby sprzedawane są w pakietach 100 sztuk zapakowanych do transportu (zdjęcie podglądowe), gotowych do złożenia. Torebki papierowe śniadaniowe są bardzo łatwe w przechowywaniu. Można je magazynować w postaci niezłożonej — wówczas nie zajmują dużo miejsca. W razie potrzeby opakowanie można błyskawicznie złożyć.

BĄDŹ EKO! Nasze produkty w 100% podlegają recyklingowi.

40 Szt.
chat Komentarze (0)