Opakowanie LUNCH BOX z okienkiem SUSHI CRAFT 260x190x50mm

2,50 zł
Brutto Dostawa nie wliczona DOSTAWA 2-3 DNI

Opakowanie LUNCH BOX  z okienkiem SUSHI 260x190x50mm

Ilość
Dostępne

499 szt.
 

Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD

 

U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta

 

Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL

Szukasz wygodnego i eleganckiego pudełka na sushi? Prezentujemy ciekawie wyglądające opakowania tekturowe z okienkiem, przez które widać zawartość kartonu. Można je również wykorzystać w wielu innych branżach. Czym jeszcze są one w stanie zainteresować konsumentów?

Opakowanie kartonowe z okienkiem to typowy LUNCH BOX, m.in. do sushi, o wymiarach: 260 × 190 × 50 mm.

Szczegóły produktu: materiał: papier, kolor: brąz/kraft, cena brutto: 2,50 PLN/szt.

Kartony z okienkiem wykonane są z ekologicznych materiałów — do ich produkcji użyto papieru, który został dopuszczony do kontaktu z żywnością. Papierowe pudełka można więc stosować do sushi, a także do przechowywania fast foodów czy innych artykułów żywnościowych. Co ciekawe, te ekologiczne opakowania na sushi są odporne na tłuszcz oraz cechują się niezwykłą wytrzymałością, przez co nie namokną podczas dłuższego przechowywania w nich jedzenia. Są to opakowania jednorazowe do sushi barów, restauracji, food trucków i dowolnych innych lokali gastronomicznych oferujących dania na wynos. W razie potrzeby pudełka tekturowe z okienkiem mogą zostać stworzone na wymiar — producent oferuje te ozdobne, fasonowe opakowania papierowe z okienkiem o różnej wielkości.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat tego pudełka? Opakowania kartonowe są bardzo łatwe w przechowywaniu. Prezentowane pudełko papierowe z okienkiem można bowiem składować w postaci złożonej — wówczas zajmuje ono tylko niewielką powierzchnię magazynową. W razie potrzeby tekturowy karton z okienkiem można szybko i łatwo złożyć.

499 Szt.

Opis

Kolor:
Brąz/Kraft
Materiał
Papier
chat Komentarze (0)