Opakowanie fasonowe NA WINO 80x80x335mm białe

2,60 zł
Brutto Dostawa nie wliczona DOSTAWA 2-3 DNI

Opakowanie fasonowe NA WINO 80x80x335mm białe

Ilość
Dostępne

755 szt.
  • Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL
  • Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD
  • U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta

Przedstawiamy praktyczne, a zarazem stylowe opakowanie na wino. To rozwiązanie dla małych i dużych firm, które zajmują się produkcją, transportem oraz dystrybucją alkoholi. Prezentowane opakowania na wino są kartonowe, a przy tym ekologiczne, dlatego jest to odpowiedni wybór dla osób dbających o dobro środowiska. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi zaletami, jakie posiadają nasze opakowania tekturowe na wino — z pewnością wykorzystają Państwo ich potencjał.

Pojedyncze opakowanie do transportu wina dostępne jest w rozmiarze: 80 × 80 × 335 mm (wymiary wewnętrzne).

Eleganckie pudełka kartonowe na wino są koloru brązowego i białego.

Rodzaj tektury: 3-warstwowa.

Fala: E.

Model — katalog FEFCO: 421.

Gramatura: 365 g/m² (tolerancja -/+ 5%).

To idealne, odpowiednio solidne opakowania kartonowe na wino i dowolne inne alkohole. Producent zadbał o to, by pudełka były odporne na wstrząsy, właśnie dlatego kartonik na wino posiada sztywną, falistą tekturę.

Dodatkowo opakowania posiadają wewnętrzne klapy. Dzięki nim kartony są wygodniejsze do wysyłki wina — zapewniają ochronę i właściwe podparcie. Po obu stronach opakowanie kartonowe posiada mocną i grubą, trójwarstwową tekturę — jest odpowiednie nawet na najdroższe wino.

Tego typu opakowania kartonowe na alkohol — na przykład wino weselne — mogą zostać wykonane z eleganckim nadrukiem. Najczęściej są to życzenia bądź informacje dotyczące producenta, sprzedawcy lub osoby wręczającej butelkę. Opakowania kartonowe na butelki wina są bardzo łatwe w magazynowaniu i szybkie w składaniu.

Kartony na wino sprzedawane są pojedynczo lub w pakietach 25 sztuk zapakowanych do transportu, gotowych do złożenia.

CART-PACK
755 Szt.

Opis

Rodzaj:
Opakowanie fasonowe
Kolor:
Biały
Gramatura:
365g/m²
Liczba warstw:
3 warstwy
Model - katalog FEFCO:
fasonowe
Fala
E
chat Komentarze (0)