Płyn do mycia szyb WINDOW original + plus

25,00 zł
Brutto Dostawa nie wliczona DOSTAWA 2-3 DNI

Płyn do mycia szyb WINDOW original + plus

Ilość
Dostępne

15 szt.
 

Szybka i bezpieczna wysyłka kurierem DPD

 

U nas kupujesz bez pośredników, prosto od Polskiego producenta

 

Bezpieczne płatności elektroniczne zabezpieczone certyfikatem SSL

Firma CART-PACK wychodząc na przeciw oczekiwaniu klientom indywidualnym i firmą zaprasza na Nasze aukcję do nowo otwartego sklepu na KARTONY24HCOM.

Zaprasza do zakupu:

Płyn do mycia szyb WINDOW original + plus

Szczegóły produktu :

Producent : GOLD DROP

Pojemność : 5 litrów

Cena brutto : 25,00 PLN / szt

Dzięki najwyższej jakości składników, płyn do mycia szyb z serii ekologicznej doskonale myje szyby oraz lustra, skutecznie usuwając nawet najtrwalszy, zaschnięty brud i tłuste plamy. Czyszczona powierzchnia nie wymaga polerowania. Płyn pozostawia krystalicznie czystą, lśniącą powierzchnię bez bez zacieków i smug.

Odpowiednie dawkowanie płynu zmniejsza do minimum negatywny wpływ na środowisko naturalne oraz ponoszone przez Państwa koszty.

Firma Cart- Pack producent opakowań z papieru i tektury. Od ponad 16 lat specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży materiałów opakowaniowych takich jak kartony klapowe, kartony wykrojnikowe, opakowania cukiernicze, spożywcze, domki do malowanie dla dzieci, palety tekturowe oraz wiele innych produktów z tektury.

Na pozostałych naszych aukcjach znajdziesz także opakowania cukiernicze w kolorystyce białej oraz inne rodzaje opakowań tekturowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

GOLD FLOOR
15 Szt.

Opis

Pojemność
5litr
chat Komentarze (0)